Trening MTB

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wspólnych treningów MTB. Treningi te mogą dla Was stanowić formę przygotowania do pierwszej edycji zawodów Trigar MTB Challenge Kartuzy.

Spotykamy się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 18, przed gdańskim salonem Trigar.pl (ul. Partyzantów 72). Najbliższe spotkanie już 25 lipca!

 

Jazda w grupie to doskonały sposób na trening. Wzajemna wymiana doświadczeń stanowi źródło bezcennej wiedzy dzięki której można poprawić własne osiągnięcia. Trening  poprowadzi Michał Różański – zawodnik Trigar MTB Team, który w tym sezonie może pochwalić się rewelacyjną formą, która przełożyła się już na kilka zwycięstw w kategorii open. Poczynania Michała możecie podejrzeć na jego profilu Strva.

Dla uczestników czerwcowych warsztatów przygotowaliśmy niespodziankę w postaci technicznych koszulek z logo Trigar MTB Team oraz zawodów Trigar MTB Challenge! Z taką koszulką na pewno będziecie zauważeni przez kierowców na drodze 🙂

Na poniższym filmie prezentujemy przykładowy trening zawodników Trigar MTB Team. W trakcie pierwszego spotkania ustalony zostanie stopień zaawansowania grupy, po czym poziom trudności trasy zostanie dostosowany do umiejętności przybyłych.

Jeżeli macie pytania związane z warsztatami MTB prosimy je kierować na adres: michal@trigar.pl