Ortopedika sponsorem zawodów TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy 2018

Z przyjemnością informujemy, że Ortopedika po raz kolejny została sponsorem naszego wyścigu. Poniżej kilka słów o centrum.

Ortopedika- Centrum Chirurgii Specjalistycznej, to przede wszystkim Zespół ludzi, wysokiej klasy specjalistów, lekarzy wspieranych przez doświadczonych fizjoterapeutów i pielęgniarki.

Dzięki ustawicznym szkoleniom i rozlicznym kontaktom zagranicznym oferuje nowatorskie, uznane w świecie metody leczenia schorzeń ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych, nie zapominając przy tym o przyjaznej atmosferze i indywidualnym podejściu do pacjenta.

Rehabilitacja w Ortopedika

Podstawowym narzędziem pracy fizjoterapeutów w Ortopedice są ich własne ręce. Za pomocą pracy manualnej stymulują i kontrolują procesy naprawcze.

Dla kogo?

Dla osób po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, dla pacjentów z urazami ostrymi jak i problemami przewlekłymi, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dzięki wszechstronnym umiejętnościom i bogatym doświadczeniom sportowym fizjoterapeutów Ortopedika zapewnia rehabilitację ukierunkowaną na uprawianą dyscyplinę pacjenta.

Podkreślany jest również sens profilaktyki i działań prewencyjnych. Dzieląc się wiedzą starannie zaszczepiane są w pacjentach elementy zdrowego stylu życia i podkreślane jest jak ważna jest samoświadomość i praca z własnymi słabościami.

Główną zaletą rehabilitacji w Ortopedice jest stały kontakt z lekarzami. Umożliwia to sprawną i pełną diagnozę, a co za tym idzie natychmiastowe rozpoczęcie procesu rehabilitacji oraz stałe monitorowanie postępów procesu zdrowienia.

W celu świadczenia jak najwyższego poziomu usług medycznych fizjoterapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach. Jednak nic nie zastąpi współpracy z wieloma specjalistami Ortopediki, którzy dzieląc się swoją wiedzą poszerzają horyzonty fizjoterapeutów i otwierają nowe drogi dla pacjentów.

Podsumowując, Ortopedika nie skupia się na leczeniu objawowym, nie zawęża pola widzenia do problemu z którym zgłasza się pacjent. Ważne by znaleźć źródło problemu.

http://ortopedika.pl

https://www.facebook.com/ortopedika