TRIGAR.pl MTB Team

TRIGAR.pl MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi sportowe oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.

Dominika Trigar.pl MTB Team
Dominika

Bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium. Dominika nigdy się nie poddaje, stosuje bardzo rozważną i przemyślaną strategię i technikę jazdy, które to przekładają się na rewelacyjne wyniki podczas zawodów.

Michał Trigar.pl MTB Team
Michał

Na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl, gdzie fachową radą służy klientom chcącym zakupić najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt firmy GARMIN – amerykańskiego lidera rynku GPS. Michał jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który dzięki bardzo intensywnym treningom osiąga niesamowite wyniki.

Łukasz

Łukasz jest studentem V roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę.

Paweł Trigar.pl MTB Team
Paweł
Kacper Trigar.pl MTB Team
Kacper

Zapraszamy do śledzenia osiągnięć naszych zawodników na facebooku, a także do czytania bloga, na łamach którego nasi klubowicze będą dzielić się opiniami na temat wykorzystywanego przez nich sprzętu.