TRIGAR.pl MTB Challenge 2019

Trzecia edycja wyścigu odbyła się 1. września tradycyjnie w Centrum Sportów Wodnych w Złotej Górze k. Kartuz. Patronat honorowy nad imprezą po raz kolejny objął Burmistrz Miasta Kartuzy. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy na dystansie mega lub mini, o których atrakcyjność zadbali Michał i Łukasz Różańscy z TRIGAR.pl MTB Team oraz Daniel Kramp z MTB START TREC Kartuzy

Zawodniczki i zawodnicy ścigać się będą w kategoriach wiekowych, a dla wszystkich którzy staną na podium przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 150, 100 i 50 zł, za zajęcie odpowiednio I., II. i III. miejsca. Fundatorem nagród pieniężnych jest TRIGAR.pl – mieszczący się w Gdańsku przy ul. Partyzantów 72 Autoryzowany Partner GARMIN. Dla zwycięzców klasyfikacji OPEN wartościowe  vouchery przygotowała Ortopedika – Centrum Chirurgii Specjalistycznej mieszczące się w Gdańsku przy ul. Hemara 17 oraz ponownie TRIGAR.pl. Do zawodników trafią również nagrody ufundowane przez SHIMANO POLSKA, GIANT WRZESZCZ oraz Expand – wiodącego na polskim rynku producenta smarów, zestawów naprawczych oraz środków konserwujących. W puli nagród znajdą się również najwyższej jakości skarpetki od HERO oraz „Nagroda Fair Play” w postaci stylowego roweru, który ufundowany został przez Speedy Gonzalez – ich pizzerie znajdują się w Kartuzach oraz Żukowie. 

W tym roku dla „Najszybszej Kaszubki i Kaszuba” pojawią się puchary ufundowane przez BURGEROWNIĘ mieszczącą się w Kartuzach przy ul. Gdańskiej 14. Imprezę wspiera również firma KOSZAŁKA, która prowadzi na terenie województwa pomorskiego sprzedaż wszelkiego rodzaju artykułów niezbędnych do budowy i remontów domów, a także elementów wykończeniowych i dekoracyjnych oraz firma ROTOR – producent pras hydraulicznych. Po raz kolejny sponsorem kategorii FIT CHALLENGE jest firma Luk-Connect, która specjalizuje się głównie w budownictwie elektroenergetycznym, teletechnicznym oraz automatyce przemysłowej.

Na zawodników na trasie czekają owoce oraz woda, a na mecie posiłek regeneracyjny oraz ciastka, owoce i napoje. Będzie również możliwość zakupu dań z grilla oraz pysznej kawy z profesjonalnego ekspresu. 

Na expo przy Biurze Zawodów na stoisku Ortopediki będzie można skorzystać bezpłatnie z usług profesjonalnych masażystów i rehabilitantów. Swoją ofertę zaprezentuje także dystrybutor akcesoriów rowerowych SCHMOLKE CARBON, a HERO prócz skarpetek zaoferuje żele energetyczne HIGH5.

W trosce o najmłodszych kibiców przygotowana została w tym roku atrakcja w postaci dmuchanego zamku, z którego dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie, a także stoisko z popcornem i watą cukrową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów kolarstwa wraz z całymi rodzinami!

- partnerzy -